Najlepsza włoska kuchnia
The Spaghetti
Hołdujemy składnikom najwyższej jakości
Poznaj The Spaghetti i naszą ofertę

O The Spaghetti

The Spaghetti zrodziło się z zamiłowania do prawdziwej włoskiej kuchni połączonego z ideą wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych.

Nasze menu

Nasze menu zmienia się wraz z nastaniem kolejnej pory roku – hołdujemy produktom najwyższej jakości. Do makaronów używamy tylko najlepszego gatunku Semoliny z pszenicy durum.

Nasza pizza

Ciasto do naszej pizzy przygotowujemy zaś według tradycyjnej receptury przy użyciu prawdziwej włoskiej mąki Gran Mugnaio. Jako składników używamy wyłącznie mąki, soli, oliwy i drożdży. Następnie ciasto dojrzewa 24 h, dzięki czemu jest lekkie i aromatyczne.

Nasze wnętrza

W sercu krakowskiego rynku

The Spaghetti znajduje się w podziemiach jednej z najpiękniejszych kamienic w sercu krakowskiego Rynku. Wnętrza The Spaghetti są odzwierciedleniem włoskiej prostoty i nowoczesnego designu.

The Spaghetti Ristorante Kraków
Ogródek w sercu Krakowa
Prostota i nowoczesność

Nasza oferta

Oferujemy Państwu 3 sale dostępne na lunch, obiad, kolację lub na wiele indywidualnych okazji, takich jak przyjęcia okolicznościowe, przyjęcia firmowe i integracyjne, przyjęcia świąteczne, spotkania biznesowe (z możliwością rezerwacji całej restauracji na wyłączność), kolacje połączone z degustacją wina i profesjonalnym szkoleniem winiarskim w zakresie odpowiednim do oczekiwań gości.

Dla rodzin

• Przyjęcia okolicznościowe
• Przyjęcia świąteczne

Dla firm

• Przyjęcia firmowe
• Spotkania integracyjne

Dla biznesu

• Spotkania biznesowe
• Kolacje z winem